contact us

İstanbul - Beşiktaş

İstanbul - Beylikdüzü

Fast

Impeccable

High-quality

Destek

0 (532) 111 87 26 (Mobil Santral)
0 (212) 220 43 04 (Beşiktaş Merkez)
0 (212) 220 43 03 (Beylikdüzü Şube)
info@dijitaltercume.com

Safekeeping Service

All translation projects, correspondences, and related information shared are stored online in full confidentiality, without any harm during the translation period, so that you can re-use, edit, and update them whenever you want. We offer our 'safekeeping service' that is exclusive to each customer/company. We enumerate every translation project and classify them based on dates and companies so even after a long time we can still access your translated projects.

Testimonials

Dijital Tercüme'nin sağlamış olduğu çeviri hizmeti gerek zaman, gerekse kalite açısından beklentilerimizi tamamı ile karşılamaktadır. Ayrıca firma sıkışık teslim zamanlarına ve acil gelişen konulardaki değişken taleplerimize çok hızlı olarak uyum sağlayabilmekte, bu koşullara rağmen teslim zamanlarına sadık kalabilmektedir. Farklı konularda (eğitim, teknik doküman, kampanya metinleri vb.) yeterli teknik bilgiye sahiptir. Firmanın hizmet hızı doküman ayrıntı ve yoğunluğumuza rağmen beklentimizi karşılamıştır.
Noter tasdikli ve medikal çevirilerimizdeki titizliğiniz için teşekkür ederiz.
Çevirinizin kontrolünü yaptık ve belirtmeliyiz ki çok etkilendik! İlk çeviride bile harika bir iş çıkartmışsınız, bizden birisi çevirmiş gibi hissettim, çok teşekkürler. Son bir bakmamıza bile gerek yok, direkt basıma geçebiliriz. Bundan sonraki işlerimizde de sizinle çalışmayı çok isterim.
They translated a difficult document on biology and chemistry into 16 different languages, without disrupting any images and schemes. Congratulations.
They provide economical pricing, fast delivery, appropriate terminology and high-quality translations just as we would expect from a translation company. Their most advantageous service is the free courier. 
Müşteri görüşleri her sayfa yenilenmesinde rastlantısal olarak seçilmektedir.