contact us

İstanbul - Beşiktaş

İstanbul - Beylikdüzü

Fast

Impeccable

High-quality

Destek

0 (532) 111 87 26 (Mobil Santral)
0 (212) 220 43 04 (Beşiktaş Merkez)
0 (212) 220 43 03 (Beylikdüzü Şube)
info@dijitaltercume.com

Fast Service

As soon as we receive the file, we reply with a price offer and delivery time for the translation project. We organize everything while you consider our offer, so that the process can start immediately after you approve, and we deliver the project on time.

Testimonials

How much you are concerned about terminology is important for us. In terms of pricing, you take the top spot. We appreciate your business for your detailed work on our changeable translation needs while providing appropriately-formatted translations of technical documents.
They provide economical pricing, fast delivery, appropriate terminology and high-quality translations just as we would expect from a translation company. Their most advantageous service is the free courier. 
Thanks for the attentive script translation and meticulous localization performance
Çevirinizin kontrolünü yaptık ve belirtmeliyiz ki çok etkilendik! İlk çeviride bile harika bir iş çıkartmışsınız, bizden birisi çevirmiş gibi hissettim, çok teşekkürler. Son bir bakmamıza bile gerek yok, direkt basıma geçebiliriz. Bundan sonraki işlerimizde de sizinle çalışmayı çok isterim.
Güzel çevirileriniz için teşekkür ederiz, bundan sonraki işlerimizde de birlikte çalışmayı dileriz.
Müşteri görüşleri her sayfa yenilenmesinde rastlantısal olarak seçilmektedir.